zavřít

V prvním příběhovém DLC do Metro Exodus to rozpálíte s plamenometem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Stadia

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Metro Exodus vyšlo sice už v únoru a pokud tak máte dávno dohráno, můžete si znovu nasadit masku a vrátit se zpátky do tunelů. Na Gamescomu představené první příběhové DLC s názvem The Two Colones totiž rovnou vyšlo a pošle vás do novosibirských klaustrofobních tunelů.

The Two Colonels se příběhově odehrává až po událostech Metro Exodus, tudíž se na přiložený trailer raději ani nedívejte, pokud jste původní hru nedohráli. Tvůrci každopádně tvrdí, že se v DLC vrací k původní hratlenosti Metra, tedy do stísněných interiérů a směrem k lehce hororovému zážitku.

V DLC se jednak podíváte do nových lokací, ale především si vyzkoušíte novou zbraň: plamenomet. Ten vám přijde vhod, neboť v The Two Colonels mají být útoky mutantů mnohem častější a agresivnější, nemluvě o dalších hrozbách. Plamenomet tak přijde vhod, a navíc si s ním v temných tunelech i hezky posvítíte.

The Two Colonels je už k mání na všech platformách, tedy PC, PlayStation 4 a Xbox One. DLC je součástí Metro Exodus Expansion Pass a pokud ho vlastníte, můžete se těšit ještě na jedno příběhové DLC. To ponese název Sam’s Story a vyjít by mělo někdy na začátku příštího roku.

Tagy: akční FPS first person postapokalypsa

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.