zavřít

V novém DLC pro Jurassic World Evolution hledáte další dinosaury

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Přídavek pro manažer dinosauřího parku Tajemství doktora Wu je prvním velkým DLC od vydání Jurassic World Evolution v červnu a dočkáte se v něm nové příběhové kampaně s hrstkou misí a, podržte se, dinosaurů. Zároveň s ním přichází i bezplatný update, který přidává třeba střídání dne a noci.

Abyste se do odhalování lékařských tajemství vůbec mohli pustit, musíte získat čtyři hvězdičky na Isla Muerta, poté se vám odkryjí dvě tajné laboratoře na onom ostrově a na Isla Tacaño. Doktora Henryho Wu dabuje herec B. D. Wong, jeho představitel z filmového Jurského parku.

Tentokrát pracuje na nové generaci hybridních dinosaurů a některé z nich si budete moct vychovat spolu s ním – Stegoceraptory, Ankylodocy a Spinoraptory. Kromě hybridů přibydou ještě dva divocí dinosauři, býložravý Olorotitan a jedovatý Troodon.

Wuův výzkum vám zpřístupní také nové vykopávky, vylepšení pro váš park a tak dále. Plněním misí z DLC si otevřete vylepšení i pro základní kampaň, třeba maskovací gen pro Indominus Rexe. Tajemství doktora Wu vychází 20. listopadu a zaplatíte za něj 15 dolarů.

Spolu s ním do hry dorazí i update pro všechny majitele základního Jurassic World Evolution, který vám umožní zapnout střídání dne a noci, spánkové cykly pro dinosaury a jejich skupinovou hierarchii, přidává nové kontrakty a možnost krmit spoustu ještěrů najednou.

Tagy: strategie dinosauři budovatelska jurassic world

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.