zavřít

V dalším DLC pro Far Cry 5 zastavíte invazi Marťanů, a ještě se s nimi vyfotíte

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Před měsícem vydané DLC Hours of Darkness je ve srovnání s tím nadcházejícím poměrně normální. Jen trochu šílenější válka ve Vietnamu. Zato Lost on Mars je už pořádně přitažené za vlasy. Svět se totiž ocitá pod útokem mimozemšťanů a jedině vy jim dokážete vrazit kudlu do zad. Jestli tedy nějaká záda mají.

Opět opouštíte Hope County ze základní hry Far Cry 5, a tentokrát rovnou i Zemi. V kůži Nicka Rye jste teleportováni na rudou planetu, abyste zde překazili invazi Marťanů zevnitř. Nejste ale prvním zachráncem světa, protože jste vysláni na pomoc svému kamarádovi Hurkovi. Bojovat s mimozemskou rasou nejde pomocí běžných lidských výrobků, takže se těšte na nové emzácké hračky.

Tvůrci si vážně vyhráli s názvy nových zbraní. Posuďte sami – Blaster of Disaster, Hellfire, Morphinator, Obliteratorrrr, Taser Phazer Annihilazer, Nerve Reaper a Grape Popper. Kromě mocných zbraní vám na Marsu pomůže ještě jetpack spojený s vaším skafandrem.

DLC Lost on Mars vychází 17. července, ale už teď můžete používat jeho assety v editoru Arcade. Před pár dny se do hry ještě propašoval v dnešní době tolik žádaný foto mód. Ten funguje pouze v singleplayeru, dovolí vám rotovat kolem vaší postavy, nastavit čas dne, upravit zorné pole, přidat speciální efekty jako rámečky a samolepky, nebo dokonce změnit výraz vaší postavy.

Příští měsíc dorazí už poslední z plánovaných DLC, které se bude točit rovněž kolem invaze, ale tentokrát živých mrtvých. Do třetice všeho dobrého obohatí Far Cry Arcade novými assety a vás novou výbavou.

Tagy: akční FPS střílečka

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.