zavřít

V Call of Duty: Modern Warfare nebudou loot boxy ani season pass, ale battle passy

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Informaci o tom, že v novém Call of Duty nebudou lootboxy ani supply dropy prozradil už před čtyřmi dny jeden z vývojářů na Redditu a přislíbil, že se dozvíme víc ještě tento týden. Tak se nakonec i stalo. Společnost Activision vydala sumář toho, co čekat (a nečekat) od monetizace Call of Duty: Modern Warfare.

Dejte sbohem loot boxům, season passu a placeným rozšířením s novými mapami. Activision chce poprvé sjednotit hráče na různých platformách skrz crossplay, a aby je dále neseparovala, nehodlá mezi nimi dělat rozdíly – dodatečný obsah dostane každý. Každá nová mapa a každý nový mód se dostane ke všem hráčům a na všech platformách současně.

Ale protože Call of Duty: Modern Warfare chtě nechtě spadne do kategorie her jako služby, nějaké to zpeněžení tu být musí. Půjde o battle passy, které se budou obměňovat s dalšími sezónami. Nekoupíte si v nich náhodu, ale konkrétní předměty, za kterými se zároveň poženete pouhým hraním.

„Veškerý funkční obsah, který má dopad na vyváženost hry, jako například základní zbraně a jejich doplňky, lze odemknout prostým hraním,“ píše se na blogu Activisionu. S battle passem budete vydělávat herní měnu COD Points, za kterou si nakoupíte další předměty a v obchodě najdete pouze kosmetické věci, které neovlivňují hru.

Infinity Ward zároveň chtějí zajistit, že první dny po vydání hry Call of Duty: Modern Warfare vše poběží hladce, takže ke spuštění battle passu dojde až později, ale ještě letos. Hra vychází na všech platformách už 25. října.

Tagy: Call of Duty (série) střílečka moderní válka

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.