Nalaďte se na příchod Call of Duty: Modern Warfare launch trailerem
zdroj: Archiv

Nalaďte se na příchod Call of Duty: Modern Warfare launch trailerem

8. 10. 2019 9:57 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Možná by si v Activisionu měli ujasnit, co to vlastně ten launch trailer je, protože do vydání Call of Duty: Modern Warfare zbývají ještě skoro tři týdny. Na druhou stranu je to čtvrté Modern Warfare v řadě a taky nemá žádnou číslovku, takže bychom se možná spíš my měli přestat divit a přijmout fakt, že ať bude marketingová kampaň bude jakkoliv iracionální, s nálepkou Call of Duty se to bude skvěle prodávat. I s podivným remixem Metallicy.

Zbystřit by měli především ti, kteří se těší na singleplayerovou kampaň. Té se sice věnoval samostatný příběhový trailer, ale jak už jsme si řekli, v marketingu ke Call of Duty žádná pravidla neplatí, takže si ještě jednou zopakujeme, že tentokrát to bude ještě drsnější a autentičtější válka než všechny předchozí moderní války dohromady.

K tomu vám Metallica zahraje něco, co před pár úpravami zřejmě býval Enter Sandman, a launch trailer je na světě. Launch gameplay trailer, abych byla přesná, ani přes trpělivé sledování jsem v něm ale nenašla jediný záběr z hraní. Cutscény necutscény, sestříhané je to i se všemi akčními scénami, výbuchy, helikoptérami, buginami a dalšími explozemi docela hezky.

zdroj: Archiv

Každopádně, Call of Duty: Modern Warfare vychází 25. října a jsem si jistá, že do té doby se dočkáme ještě alespoň dvou launch trailerů. Vy si čekání můžete zkrátit hraním Call of Duty: Mobile, které vás kromě zábavného střílení smíří i s přítomností otravných mikrotransakcí. Zkrátka jako opravdové Call of Duty, jenom ho můžete hrát i v autobuse nebo na záchodě.

Nejnovější články