zavřít

Tvůrci Painkillera a Bulletstormu představují novou střílečku Outriders

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zase po čase o sobě dali vědět People Can Fly, a to rovnou s novou značkou Outriders. Těšit se můžete na online akci pro jednoho až tři hráče s možností do kooperace kdykoliv naskočit a kdykoliv z ní zase vyskočit.

Outriders budou střílečka ve zbrusu novém sci-fi světě, který sami tvůrci popisují jako „temný“ a „zoufalý“. Každopádně by měl být propracovaný, stejně jako herní mechaniky, protože na hře pracuje přes dvě stě lidí napříč čtyřmi interními studii People Can Fly.

Do temného a zoufalého sci-fi světa se podíváme v létě příštího roku, kdy Outriders vyjdou na PC, PlayStation 4 a Xbox One. V tiskové zprávě se ještě tvrdí, že to bude prý „opravdová tříáčková“ kooperativní střílečka, jenže o kousek dál se taky píše, že PCF jsou ti největší, nejlepší a nejodbornější experti na Unreal Engine, kteří v tomhle nemají vůbec žádnou konkurenci (vážně?). Stejně tak se můžeme zase o kousek dál dočíst, že Square Enix je tvůrce značky Tomb Raider...

Do takového oznámení si s dovolením rýpnout musím a vzhledem k tomu, že jsme z Outriders neviděli téměř žádné záběry z hraní, bych byl opatrný. Stačí se vlastně podívat i na předchozí tvorbu studia, která si s AAA hrami chtěla vždycky potykat, ale furt to nějak nešlo. Painkiller byl fajn béčko, ale nic víc. Bulletstorm byl fajn béčko s větším rozpočtem. A Gears of War: Judgment? Ten měl jen ten větší rozpočet.

Schovávat záběry z hraní, bušit se do prsou pochybnými tvrzeními a vyřvávat do světa regulérní lži není asi ten nejlepší způsob, jak oznámit novou hru. Navíc v kontextu ostatních oznámení, kde jsme v posledních dnech dostali řadu záběrů z hraní nových her. Když se chce, tak to jde...

 

Tagy: online akční multiplayer kooperace E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.