zavřít

Tahové RPG Solasta: Crown of the Magister míří na Kickstarter

Windows

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Taktických RPG založených na pravidlech D&D není nikdy dost! Poslední dobou jich tedy začíná být až moc, ale vždycky se najde místo na jedno další. O vaši přízeň se teď na Kickstarteru bude ucházet Solasta: Crown of the Magister, která vás nechá házet virtuálními kostkami s partou čtyř hrdinů. Rozhodnutí činíte vy, ale o vašem osudu rozhodne náhoda.

Vydejte se na průzkum ruin světa Solasta se spoustou zřícenin a dungeonů, abyste odhalili pravdu o tom, proč je vlastně tak zničený. A zabraňte tomu, aby k tomu došlo znovu. Svým hrdinům můžete vdechnout život v klasickém editoru postav, kde jim nastavíte atributy, ale i vlastnosti, které se budou odrážet v dialozích.

V podzemí musíte pátrat po artefaktech, kde se v temnotách skrývají nebezpečná stvoření. Některá přiláká světlo vašich loučí, ale oheň je taky může zahnat, jiná vidí ostře i ve tmě. S nepřáteli se budete muset vypořádat v soubojích, kde půjde využívat i zničitelné prostředí – padající mosty, sloupy i zdi. Pohyb je možný ve všech třech rozměrech, takže můžete šplhat, skákat nebo létat, abyste získali výškovou výhodu.

Solasta: Crown of the Magister si zakládá na své věrnosti stolním hrám. Na Kickstarteru by se měla objevit během dneška, případné datum vydání zatím nebylo oznámené. Součástí kampaně by mělo být i demo z rané verze hry, které si bude moct vyzkoušet kdokoliv.

Tagy: strategie tahová

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.