Máte námět či připomínku? Napište nám
Fantasy tahovka Warhammer Quest 2: The End Times dorazila na počítače
zdroj: Archiv
Novinky

Fantasy tahovka Warhammer Quest 2: The End Times dorazila na počítače

1. 2. 2019 11:39 | autor: Patrik Hajda |

Původně mobilní titul se po roce a půl dostává i na obrazovky počítačů. Warhammer Quest 2: The End Times vychází ze starší deskové hry zasazené do obrovského světa fantasy Warhammeru, od které přejímá základní mechanismy tahového boje. Milovníci univerza a taktických her by rozhodně měli zpozornět.

Dobrou zprávou je, že v počítačové verzi Warhammer Quest 2: The End Times neneajdete nutnost dokupovat si DLC. Verze na Steamu je kompletní, se všemi přídavky, a v tuto chvíli ani nenabízí žádné mikrotransakce.

Můžete se tak pustit do zatuchlých kobek s partou hrdinů poskládaných z dvanácti různých tříd a vyčistit je od skaveního a dalšího neřádu. Na vaší cestě skrz tři oblasti plné hlavních i vedlejších úkolů a nečekaných událostí narazíte i na města, ve kterých se můžete dovybavit u obchodníků.

zdroj: Archiv

Jádrem jsou ale souboje, které jsou ryze tahové a využívají akční body, za které se vaše parta dobrodruhů pohybuje, ohání mečem a kouzly, nebo aktivuje různé interaktivní prvky na mapách.

Z původní verze pro iPad nebyl náš recenzent Jan Hrdlička příliš nadšený, a i první hodnocení na Steamu jsou v tuto chvíli smíšená. K fantasy Warhammeru proto přistupujte opatrně, ať se zbytečně nespálíte a nemrzí vás těch 20 euro.

Nejnovější články