zavřít

Square Enix oznámil tajemnou detektivku Murdered

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Kdo by to byl řekl, že konec téhle generace konzolí bude tak plodný na nové a zajímavé značky. Ke stávajícím se čerstvě přidává také nově oznámená hra Murdered: Soul Suspect od Square Enixu. To minimum informací, které zatím o Murdered víme, naznačuje pravděpodobně něco mezi Heavy Rain a L.A. Noire, alespoň co se tématiky týče. Už jen samotná teaser stránka, na které je křídou nakreslený znak na zemi, má titulek: “Jaký je ten nejtěžší případ?” Na místě by tak mohly být spekulace o nějaké detektivce.

Na rozdíl od L.A. Noire a podobně jako v Heavy Rain se bude Muredered: Soul Suspect možná odehrávat v blízké budoucnosti. Naznačují to alespoň důkazy, které dokázali vydolovat detektivové z NeoGAFu, kterým nikdy nic neunikne. Pomocí utajené podstránky s názvem Evidence (důkazy) a za použití loginu Ronan z emailu, který Square Enix rozesílal, se uživatelům NeoGAFu podařilo stáhnout zatím jediný “obrázek” ze hry - zřejmě mrtvou postavu ležicí na zemi.

Obrázek má datum vzniku v roce 2014, konkrétně 24. února. Mohlo by to být datum vydání hry? Možná. Podle indicií na obrázku by se hra mohla odehrávat v Jižní Nevadě v Americe a samotná oběť by mohla být detektivem O’Connorem. U obrázku také uživatelé NeoGAFu vyštrachali následující text: “Detektivové si nemají špinit ruce krví, ale já jsem už udělal hodně věcí, které jsem dělat neměl. Prožil jsem to všechno. Všechno to mlácení, vrážení kudly do zad a tolik neúcty, kolik jí většina lidí neokusí za deset životů. Přesto jsem v souboji nikdy neprohrál... Až doteď.”

Square Enix bohužel z nějakého obskurního důvodu tají, kdo na hře vlastně pracuje. Polygon se jich ptal, jestli to náhodou nebude ta nová značka od Crystal Dynamics, kterou by vedl Cory Balrog (šéf vývoje God of War), ale vydavatel mlčí. Co z nich ale vypadlo a je to i na té teaser stránce, jsou platformy. A trochu překvapivě se Murdered: Soul Suspect chystá ještě na tuhle generaci konzolí - PlayStation 3, Xbox 360 a také na PC.

Tagy: adventura detektivka

Zdroje: tisková zpráva,Polygon,NeoGAF

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.