zavřít

Sniper Elite 4 vyjde ještě letos a nabídne větší mapy i lepší grafiku

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Sniper Elite 3 sice nakonec vyšla i pro v roce 2014 nové konzole PS4 a Xbox One, ale design map a hry celkově původně odpovídal možnostem konzolí PS3 a Xbox 360, potažmo PC. Na letošní rok ohlášené pokračování Sniper Elite 4 by tak mělo vyššího výkonu PC, PS4 a Xbox One využít mnohem více v podobě detailněji provedených a rozlehlejších map, které by mohly nabídnout dostatek prostoru k uplatnění individuálního přístupu každého hráče. Sniper Elite 4 zavede hráče do Itálie v roce 1943, bude prý hezčí i větší a vedle singleplayeru nevynechá možnost pobavit hráče v kooperaci a jiných multiplayer módech.

Zápletka čtyřky přímo navazuje na konec Sniper Elite 3. V roli agenta v utajení a špičkového odstřelovače Karla Fairburna musíte po boku italského odboje bojovat proti nacistické opresi a navrch odvrátit novou hrozbu, která by měla udusit spojeneckou ofenzívu ještě než začne. Když neuspějete, nebude žádná Bitva o Normandii, žádný Den-D a žádné osvobození Evropy.

Konkrétních informací zveřejnili tvůrci z Rebellion poskrovnu – odstřelovačské umění a stealth vám každopádně dovolí praktikovat ve sluncem zalitém městečku u pobřeží Středozemního moře, v monstrózní nacistické pevnosti nebo v klášteru, inspirované Monte Cassinem.

Přesné datum vydání Sniper Elite 4 se dozvíme v dalších měsících, další informace budou postupně dostupné na homepage hry.

Tagy: akční

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.