zavřít

Sniper Elite 4 vyjde ještě letos a nabídne větší mapy i lepší grafiku

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Sniper Elite 3 sice nakonec vyšla i pro v roce 2014 nové konzole PS4 a Xbox One, ale design map a hry celkově původně odpovídal možnostem konzolí PS3 a Xbox 360, potažmo PC. Na letošní rok ohlášené pokračování Sniper Elite 4 by tak mělo vyššího výkonu PC, PS4 a Xbox One využít mnohem více v podobě detailněji provedených a rozlehlejších map, které by mohly nabídnout dostatek prostoru k uplatnění individuálního přístupu každého hráče. Sniper Elite 4 zavede hráče do Itálie v roce 1943, bude prý hezčí i větší a vedle singleplayeru nevynechá možnost pobavit hráče v kooperaci a jiných multiplayer módech.

Zápletka čtyřky přímo navazuje na konec Sniper Elite 3. V roli agenta v utajení a špičkového odstřelovače Karla Fairburna musíte po boku italského odboje bojovat proti nacistické opresi a navrch odvrátit novou hrozbu, která by měla udusit spojeneckou ofenzívu ještě než začne. Když neuspějete, nebude žádná Bitva o Normandii, žádný Den-D a žádné osvobození Evropy.

Konkrétních informací zveřejnili tvůrci z Rebellion poskrovnu – odstřelovačské umění a stealth vám každopádně dovolí praktikovat ve sluncem zalitém městečku u pobřeží Středozemního moře, v monstrózní nacistické pevnosti nebo v klášteru, inspirované Monte Cassinem.

Přesné datum vydání Sniper Elite 4 se dozvíme v dalších měsících, další informace budou postupně dostupné na homepage hry.

Tagy: akční

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.