zavřít

Rune II se díky exkluzivitě Epicu vyhnula early accessu a nabobtnala

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Praktiky Epic Games Storu se sice nelíbí části hráčů, kteří jsou zvyklí na Steam a netouží svou knihovnu tříštit mezi jiné obchody, ale vývojáři a vydavatelé si spolupráci s Epicem spíš pochvalují. Šéf studia Rebellion dnes otočil o 180 stupňů, když kvůli překvapivému balíku peněz kývl na exkluzivitu pro Zombie Army 4: Dead War, a ve stejný den se v podobném duchu nechal slyšet i tvůrce akce Rune II.

Zakladatel týmu Human Head Studios Chris Rhinehart se v rozhovoru pro WCCFtech rozpovídal na téma exkluzivity jejich chystané hry Rune II, kterou bude první rok od vydání na PC možné zakoupit pouze v obchodě Epic Games Store.

Původní plán byl takový, že Rune II měla vyjít loni v září v early accessu na Steamu, kde by nabídla čistě singleplayerovou část, zatímco režim PvP by se objevil později. S penězi od Epicu nebyl early access potřeba.

Hra půjde do světa rovnou s multiplayerovým deathmatchem a kromě singleplayerové kampaně, která se natáhne až na 20 hodin, se dostalo i na kooperaci až čtyř hráčů. „Epic Games Store bude dobrou věcí pro nás vývojáře, ale stejně tak i pro herní veřejnost,“ řekl Rhinehart v rozhovoru. Následně ale dodal, že naprosto chápe a respektuje lidi, kteří si hru nekoupí kvůli tomuto obchodu.

Proti Lokimu se v Rune II postavíte letos v létě, pokud vám tedy nevadí další launcher na počítači. Jinak si budete muset počkat do léta 2020.

Tagy: sandbox brutální vikingové otevřený svět Ragnarog

Zdroje: WCCFtech

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.