zavřít

Přijďte na třetí sraz fandů her od BioWare - BioCon 3.0

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Indonéské přísloví praví, že „Z dobrého zrna vyroste třeba ostrov v moři“ a přesně sedí na komunitní akci zvanou BioCon, v jejímž rámci se před dvěma lety srazilo v historické krčmě někde v Praze několik desítek fanoušků her od BioWare. Klábosili, popíjeli pivo a vodu (mladší mohli přijít i v doprovodu rodičů), snažili se vyhrát ceny ve velmi těžké kvízu, poslouchali přednášky a hráli (tehdy) chystané hry právě od BioWare.

Evidentně se tedy bavili, protože minulý rok se BioCon konal znovu (viz náš report) a letos proběhne už po třetí. O tom, že ze zrna vyrostl ostrov a z akce takříkajíc na zkoušku se stalo něco pravidelného, svědčí i fakt, že se BioCon 3.0 přesouvá z příjemného, ale poněkud stísněného prostoru historické krčmy do větších prostor experimentálního klubu NOD v prostorách ROXY (viz mapa Dlouhá 33, Praha).

Třetí BioCon se uskuteční v sobotu 11. února od 14:00 do 23:00 a jako obvykle je vzhledem k předpokládanému velkému zájmu nutné potvrdit účast předem zasláním vašeho jména (případně i jména doprovodu), co nejdříve (nejpozději do 8. 2.) na emailovou adresu bioware.czech@gmail.com. A co si na vás organizátoři akce ve spolupráci s českou pobočkou EA připravili? Není toho málo, jak se dozvíte po rozkliku.

Jednak si budete moci Mass Effect 3 zahrát ještě před vydáním, poslechnout si přednášky o sérii Mass Effect nebo onlineovce Star Wars: The Old Republic či historii BioWare a vyzkoušet své štěstí a hlavně znalosti v Mimořádně obtížném kvízu, který navazuje na Velmi těžký kvíz 1 a 2 z předchozích dvou ročníků. Ostatně, jestli ukecáme pořadatele, tak jej stejně jako minulý rok po skončení akce zveřejníme i u nás na Games, abyste si mohli otestovat své znalosti v předmětu "Kapitoly z dějin BioWare".

Chybět nebude ani soutěž (asi místo tomboly :) a jinak už bude na vás, jak se zabavíte. Nápoje potečou proudem, něco k snědku také chybět nebude a kandidátů na vzrušenou debatu bude rovněž více, než dost. Z loňského ročníku třeba víme, že je BioCon ideálním místem pro setkání naživo s lidmi, které člověk zná jen přes internet.

Kdo dorazí v kostýmu (cosplay) někoho nebo něčeho ze hry od BioWare, toho prý čeká odměna, ale netušíme jaká. Prostě to bude překvápko. Účast redakce Games (nebo někoho z ní) samozřejmě překvápko nebude, protože my na podobné akce chodit musíme, abychom se alespoň jednou za čas najedli a napili něčeho jiného, než jen vody a suchého chleba. A taky se rádi družíme s našimi čtenáři. Takže se těšíme na shledanou na letošním BioConu a ještě jednou připomínáme, abyste nejpozději do 8. února, ale lépe okamžitě, zaslali na email bioware.czech@gmail.com potvrzení, že dorazíte. Autentické a netlumočené informace o samotné akci pak můžete čerpat na této stránce.

 

Tagy: BioCon

Zdroje: Vlastní,tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.