zavřít

Přichází Satisfactory, nový projekt od tvůrců Goat Simulatoru

Windows

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nemáte žádné přátele, rodinu, mazlíčky ani právníka? Cítíte vzrůstající bezmoc a bloumáte životem bez cíle? Nebo naopak bezdůvodně riskujete, abyste dříve naplnili svůj osud, a vždy jste chtěli po smrti darovat své tělo na orgány? Máte rádi králíčky? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak byste se měli ihned zaregistrovat do alfy projektu Satisfactory.

Studio Coffee Stain vzniklo původně jako studentská skupina švédské univerzity ve Skövde a kromě mobilní hry o lásce k jahodám ho nejvíc proslavil bizarní Goat Simulator, který zhruba čtyři roky zpátky válcoval v popularitě na YouTube všechny ostatní hry. Zároveň významně podpořil lavinu dalších podivných simulátorů, ať už o dobrodružství kamení, chleba nebo sprchování s taťkou.

Nyní šílení Švédi přicházejí s dalším projektem s názvem Satisfactory a jejich cílem je tentokrát vytvořit „doopravdy dobrou hru“. Což je zároveň prakticky všechno, co o ní prozatím prozradili. Podobně informacemi nabušený je totiž i teaser, ve kterém oranžová ještěrka v lese ožužlává květinu. Všichni hned víme, co od Satisfactory čekat, že?

Tvůrci zároveň odmítají přijímat jakékoli tlaky uzávěrek nebo se zavazovat ke konkrétnímu datu vydání a vyjádřili se k němu pouze ve smyslu: „Až to bude, tak to bude“. Na oficiálních stránkách hry se nicméně můžete zaregistrovat do uzavřené alfy, která možná bude spuštěna v květnu. Možná taky ne. I vývojáři samotní o tom vyjadřují jisté pochybnosti. Jestli se ze Satisfactory doopravdy vyklube továrna na štěstí v podobě dalšího generátoru videí s milionovými zhlédnutími, to se dozvíme až časem.

Tagy: bizár

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.