zavřít

Příběh Dark Souls III uzavře koncem března DLC The Ringed City

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jak jinak by měl končit příběh Dark Souls III, než koncem světa, k němuž směřujete v posledním DLC nazvaném The Ringed City. Slave Knight Gael svým hledáním míří právě za zkázou světa a ukončení Věku ohně a vy, jako nešťastný neumírající hrdina musíte sledovat jeho stopu až do titulního města. Kde samozřejmě budete umírat a to od 28. března, kdy The Ringed City vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Trailer na rozšíření patří k celkem standardnímu pochmurnému proroctví, na jaké už jsme si u série zvykli. Na rozdíl od Ashes of Ariandel tu zatím nevidím nějaký jednotící vizuální prvek, ale na druhou stranu, samotné město se nemělo moc šancí ve videu předvést. Zajímavý je moment u spící ženy, která by mohla být Alsanna, Silent Oracle z posledního DLC k Dark Souls II?

Tagy: akční fantasy RPG

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.