zavřít

PC služba Origin Access už je dostupná v ČR i na Slovensku

PC MAC Linux

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Přesně před 14 dny jsem psal o Origin Access (alternativa EA Access z Xbox One) a věštil jsem této službě brzkou budoucnost i hráčům v Česku a na Slovensku. To se nyní potvrzuje a Electronic Arts oznamuje příchod služby i na zbytek evropských trhů, tedy včetně českého a slovenského, s tím, že se tato služba bude nadále šířit i do zbytku světa.

Potěšující zprávou vedle samotného oznámení je fakt, že cena se blíží nižší hranici odhadované částky a EA tak ji i u nás stanovili na 4 eura (dle aktuálního středního kurzu se jedná o necelých 110 korun). Za tuto částku pak hráči dostanou přednostní přístup do vybraných her z portfolia EA, desetiprocentní slevu na nákupy na Originu a především knihovnu patnácti okamžitě a bez dalších poplatků dostupných her. Mezi ty patří například Battlefield 4, Dragon Age: Inquisition, The Sims 3 a This War of Mine s tím, že další budou přibývat, a to včetně nezávislých titulů.

Opodál tak stojí zatím už jen platformy od Sony, kam tato služba pravděpodobně ani v nejbližší době nezamíří, neboť něco takového prý dle průzkumů neodpovídá požadavkům hráčů těchto platforem. A na závěr už si nenechte ujít video k příležitosti oznámení Origin Access na PC. V něm Bill Nye ze známého amerického populárněvědeckého pořadu Bill Nye the Science Guy představuje službu jako takovou.

Tagy: sleva early access

Zdroje: tisková zpráva,Polygon,Electronic Arts

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.