zavřít

Ninja Theory se v Bleeding Edge pouští do nového žánru: multiplayerové 4v4 rubačky

Windows Xbox One Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jedna z těch nejzajímavějších her tiskové konference Microsoftu bohužel utekla předem, když jsme se z neoficiálních zdrojů dozvěděli o jakémsi Bleeding Edge. Na tiskovce Microsoftu se pak potvrdilo, že jde o novou hru od studia Ninja Theory a když tahle parta oznamuje hru, zpozorníte. Každopádně fanoušci studia pozor – vývojáři tentokrát zkouší něco nového a Bleeding Ege bude opravdu něco výrazně jiného než téměř jakákoliv předchozí hra studia.

Bleeding Edge je totiž onlineová týmová akce, kdy se společně se třemi dalšími parťáky postavíte nepřátelskému týmu taktéž o čtyřech hráčích. Vtip je ale v tom, že po sobě nebudete střílet. Namísto kulek se budete rubat na blízko, byť se tedy jedna z postav jmenuje Kulev.

A jak už asi tušíte, Kulev nevypadá tak úplně normálně. Ostatně žádnou ze zdejších postav byste asi nechtěli potkat na ulici a žádnou jen tak nepotkáte. Partička bojovníků z Bleeding Edge je hodně unikátní, každý z hrdinů je výrazný, přestylizovaný a každý má své vlastní schopnosti, jak už představuje přiložený trailer.

Celá akce by přitom měla být poměrně rychlá, možná až lehce chaotická. Tvůrci se také v traileru chlubí tím, že soubojový systém má na svědomí Rahni Tucker, paní zodpovědná za hektické a výborné souboje v DMC.

Bleeding Edge zatím datum vydání nemá, ale víme, že technická alfa začne už 27. června na PC. Plná verze hry pak vyjde na PC a Xbox One.

Tagy: online akční multiplayer E3 2019

Zdroje: tisková konference

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.