zavřít

Na úspěch Rocket League chce kromě Roller Champions navázat i Steel Circus

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pro inovativní sportovní hry je na trhu jistě spousta prostoru. Rocket League uspěla způsobem, který šlo jen těžko předvídat. Roller Champions od Ubisoftu, kterou si kolegové vyzkoušeli během E3, má z mého pohledu také esportové ambice. A další futuristická míčová hra Steel Circus by rovněž nemusela zapadnout. Bude free-to-play a vyzkoušíte si ji už za měsíc.

Podobně jako v Pyre se v arénách Steel Circusu plných překážek utkají dva týmy po třech s tím rozdílem, že v nové hře ovládá každý hráč jednoho ze šesti sportovců/bojovníků/hrdinů, souhrnně nazvaných šampioni. Mezi ty se řadí svalovec dudák, tajuplný kravaťák, robot i mutant. 

Cílem je dostat míč do branky soupeřů ve stylu klasické házené a vstřelit tak během krátké časomíry víc gólů. Ale protože se hra odehrává v roce 2350, máte k dispozici všemožné, dnes jen těžko představitelné tríčky.

Například takové bleskurychlé postavení průsvitné zdi může zabránit jinak jasnému gólu, nebo naopak posloužit jako nečekané odražení střely do prázdné brány soupeřů. Každý z šampionů bude mít jinou unikátní schopnost, a i když jich v early accessu bude jen nutných šest, plná hra počítá s minimálně patnácti šampiony. Zároveň budete hrát v různých arénách s odlišnými podmínkami, jejichž počet se bude rovněž rozrůstat.

Early access Steel Circusu odstartuje na Steamu 8. srpna a jak už zaznělo výše, hra bude free-to-play. Za reálné peníze si koupíte okamžitý přístup ke všem šampionům a různé unikátní kosmetické doplňky. Nebudou zde loot boxy ani pay-to-win mechanismy.

Tagy: online sci-fi sportovní multiplayer early access

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.