zavřít

GamesPlay – hrajeme novinku od Ubisoftu, sportovní Roller Champions

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X Stadia

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubisoft nás na své tiskové konferenci na letošní E3 překvapil hned několikrát, ale jedno z nejpříjemnějších překvapení bylo oznámení Roller Champions. Nějaké informace o hře sice utekly už před E3, ale nejenže hra vypadala na tiskovce dobře – ona taky hned rovnou vyšla. Respektive tvůrci vydali pre-alpha demo, ve kterém toho sice moc není, ale jádro hratelnosti je super.

Roller Champions je sportovní týmová arkáda, ve které si to spolu rozdají dva týmy po třech bruslařích na speciálním okruhu. Cílem je dostat míč do brány. Na triviální koncept je nabaleno hned několik zajímavých mechanik a systémů, které by mohly z Roller Champions udělat něco jako „další Rocket League”.

Hra vyjde na začátku příštího roku, bude free-to-play, a pokud se bude hrát stejně dobře jako její demo, bude to nejspíš velká pecka. Jak to celé dopadne, uvidíme za pár měsíců a dnes si posvítíme na rozpracovanou verzi.

Tagy: online sportovní multiplayer arkáda E3 2019

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.