zavřít

Na Nintendo Switch vyjde Zaklínač 3 i se všemi datadisky

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Popravdě řečeno jsem se spekulacím o tom, že na Nintendo Switch vyjde Zaklínač 3: Divoký hon, smál. Teď už se nesměju, protože na Nintendo Direct skutečně oznámili, že se tohle masivní RPG ještě v tomhle roce na Switch dostane, a to s oběma datadisky Srdce z kamene a O víně a krvi.

Kromě toho počítejte i s dalšími šestnácti drobnějšími DLC a prostě jde o kompletní edici téhle už kultovní hry. Jediné, co mi brání v nadšení je otázka toho, jak bude port vypadat. Switch je skvělá mašinka, ale má své limity a vyžaduje pečlivou práci. Když při portování tvůrci zkouší překonat nepřekonatelné, výsledkem je třeba Wolfenstein II a o tom jste se mohli dočíst v naší recenzi.

Na druhou stranu třeba Doom pro Switch nedopadl špatně – trápila ho jen jedna věc, které se bojím i u Zaklínače a to je čitelnost menu. Ta byla mizerná už na velkých konzolích a velké televizi před updatem a v zájmu svých očí doufám, že na portu Zaklínače se na tohle nezapomene. Protože si chci Zaklínače 3 zase zahrát a to na Switchi, v pohodlí, které mi tahle konzole nabízí.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.