zavřít

Letošní Herní výzva vás nabádá k dohrání hry, v jejímž názvu se vyskytuje barva

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nikdo snad nemá strach, že by v roce 2019 nebylo co hrát. Ale pokud každou novinku dohrajete během několika málo večerů a nechcete se následně vracet k několikrát dokončeným klasikám, nechte se inspirovat letošní Herní výzvou.

Již čtvrtý ročník zajímavé akce pořádané webem Databáze her právě odstartoval a kdokoliv může prakticky kdykoliv začít nalajnovanou výzvu. V jádru jde o dohrání deseti her během letošního roku, z nichž každá musí splnit nějakou podmínku.

Jak už stojí v titulku článku, jednou z výzev je dohrání hry s barvou v názvu. Například Call of Duty: Black Ops 4, i když v tomto případě přeji mnoho štěstí s jejím dohráním, když nemá kampaň.

Na výběr máte ze dvou kategorií – lehčí a těžší. V případě barevné výzvy výše jsou v těžší variantě zakázané hry, které mají v názvu červenou nebo černou, takže CoDko (kdyby vůbec šlo dohrát) ani Red Dead Redemption 2 si touto cestou zvolit nemůžete.

Další výzvy se týkají historických her, oceňovaných her, titulů ze Skandinávie, s cestováním časem, literárních adaptací a tak dále. Cílem Herní výzvy je dostat účastníky z komfortní zóny oblíbených žánrů a přimět je vyzkoušet kousky, které by sami od sebe nezapnuli.

Herní výzva

Jak stojí na oficiální stránce projektu, výzvu můžete plnit jen tak pro radost, nebo se zaregistrovat, svůj pokrok evidovat a soutěžit tak o hodnotné ceny a zároveň pomoct charitě. Tvůrci výzvy totiž věnují 2 koruny nadaci Dobrý anděl za každý napsaný komentář v průběhu roku. Chcete-li přitom soutěžit o zatím nezveřejněné ceny, musíte okomentovat každou z vámi odehraných her, čímž přispějete minimálně 20 korunami.

To samozřejmě není mnoho, ale loni se výzvy zúčastnilo na 500 hráčů. Pokud se i letos zúčastní podobné číslo a každý sepíše alespoň 10 komentářů, není ta pomoc dobré věci zas tak zanedbatelná. Nezbývá mi než vám popřát hodně štěstí při plnění Herní výzvy.

Tagy: výzva ceska

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.