zavřít

Letos si chystaný Doom Eternal nezahrajete

PlayStation 4 Windows Nintendo 64 Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X Stadia

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Chvilku bylo ticho, i když datum vydání nebylo vzdálené ani dva měsíce. Ale teď už je jasno. V id Software zjevně jedou na plné obrátky, a přesto nestíhají. Doom Eternal se odkládá na příští rok, takže letošní Vánoce se musejí obejít bez motorové pily.

Aby tvůrci dostáli svému slovu a dodali hru, která předčí vaše očekávání, bude vybroušená k dokonalosti a nabídne svižnou akci bez zakopávání, potřebují na její dokončení víc času. Doom Eternal se odkládá z 22. listopadu na 20. březen roku 2020, akorát včas na konec fiskálního roku a rovnou doprostřed chumlu těch nejočekávanějších her.

Tím ale novinky nekončí. Pokud jste se těšili, že si nového Dooma zahrajete na Switchi, tak jeho verze dorazí později než všechny ostatní. To samé platí o režimu Invasion, ve kterém v roli démona vstoupíte do hry jiného hráče. Tento mód bude k dispozici později v rámci updatu zdarma.

V den vydání Doom Eternal znovu vyjde i Doom 64, který se poprvé objevil na konzoli Nintendo 64 v roce 1997. Tento starý kousek očekávejte jak na Switchi, tak i na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One a dostanete ho „zdarma“ k předobjednávce jeho moderního bratra.

Doom Eternal odklad

Tagy: DOOM (série) akční sci-fi FPS first person střílečka E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.