zavřít

Kampaň nového StarCraftu nezklamala aneb jak to bude s recenzí

Windows MAC

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

O půlnoci z pondělka na úterý konečně vyšel StarCraft II: Heart of the Swarm. Po dvou a půl letech od Wings of Liberty přišel Blizzard s datadiskem, který jako datadisk rozhodně nepůsobí. A já si po dvou a půl letech koupil hru v krabici. Fiasko s přetíženými servery po vzoru SimCity se naštěstí nekonalo a hraní hned krátce po půlnoci nic nebránilo. Recenzi kompletního Heart of the Swarm (singleplayer + multiplayer + Arcade) tak můžete očekávat na přelomu tohoto a příštího týdne.

Příběhovou kampaň mám už zdárně za sebou a na multiplayer se (po spoustě zápasů z bety viz první a druhé dojmy) chystám v následujících dnech. Multiplayer tak nějak všichni známe a víme, co od něj očekávat. Navíc probíhala půl roku beta. Zato příběhová kampaň byla zahalena tajemstvím. Co vás v ní čeká?

Podobně jako se uzavřela jedna významná kapitola StarCraft univerza ve Wings of Liberty, dočkáte se uspokojujícího konce i tady. Něco už lehce naznačily trailery, ale i kdybyste tušili, co vás čeká, tak zpracování posledního filmečku typickou Blizzardí precizností vás stejně dostane. Což platí i o ostatních filmečcích, ať už jsou v enginu, nebo jde o rendery.

Řeší se tu velké věci a důležité postavy prochází zásadními a nečekanými změnami. Samozřejmě se pořád pohybujeme v mantinelech béčkového příběhu se spoustou cheesy hlášek, ale v těchto mantinelech byste těžko hledali něco lépe zpracovaného. Což platí i o samotné hře, která je tak napěchovaná obsahem a novotami, až je to na dnešní dobu pomalu nezvyklé. Víc už vám ale v tuto chvíli neprozradím, musím si nechat nějaké střelivo na recenzi.

Tagy: strategie sci-fi realtime

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.