zavřít

Just Cause 4 bude ještě divočejší s rozšířením Dare Devils of Destruction

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Alžběta Trojanová Komentáře: 0

Série Just Cause 4 má bohužel nejlepší léta za sebou. Čtvrtý díl je sice zase o něco hezčí, výbušnější a šílenější, ale jen to už zkrátka nestačí. Výsledkem jsou vlažné recenze kritiků (u nás za ryze průměrných pět), ale ještě smutnější pohled skýtá Steam, kde se hráči složili na děsivých 36 procent. Nové DLC tomu asi moc nepomůže.

Dare Devils of Destruction je prvním z trojice dodatků, po kterých můžete sáhnout buď samostatně, nebo v rámci season passu či zlaté edice. V posledních dvou případech máte k DLC přístup o sedm dní dřív.

Obsah první vlaštovky dodatečného obsahu je v kontextu Just Cause 4 poměrně normální. Můžete se těšit na patnáct misí v rámci tří nových módů – Survival, Run a Rampage. V Survivalu je vaším úkolem prokličkovat se minovým polem, vyhnout se bouracím koulím, proskákat ohnivými kruhy a tak dále.

V režimu Run jde hlavně o rychlost a vaše reakce na překážky na silnici, zatímco Rampage otestuje vaše devastační dovednosti v aréně. Všechny tři módy se točí kolem vozidel, kterých si v novém DLC odemknete celkem šestnáct. A nepůjde o nablýskané supersporty, ale o vyzbrojené „ameriky“.

Do Dare Devils of Destruction se můžete pustit 23. dubna v případě, že máte zaplacený season pass nebo jste si pořídili edici Gold. Samostatně vyjde DLC o týden později, tedy 30. dubna.

 

Tagy: akční Just Cause E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.