zavřít

Invazi mimozemšťanů v Aliens Go Home Run můžete zastavit jedině baseballem

Windows

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Nehrajte baseball! Tuhle poučku nelze dostatečně zdůraznit. Ne že by šlo o tak nudný sport, ale nebezpečí je až příliš veliké. Kdykoli by se vám mohlo stát to samé, jako hrdince Sally v arkádě Aliens Go Home Run. Milá dívka praštila do míčku takovou silou, až odletěl na cizí planetu obývanou mimozemšťany a způsobil vážnou katastrofu. Emzáci přísahali pomstu, shromáždili lodě a vyrazili do útoku. A Sally teď musí chybu napravit pomocí svých pálkařských schopností. 

Hra velmi silně připomíná klasickou formuli hry Breakout. Pinkáte do míčku, ten lítá do vzduchu a ničí cihličky. Situace je ovšem mírně zkomplikována invazí ufonů, kteří poletují kolem a střílí po vás. Vaším dalším úkolem je tak utíkat a uskakovat projektilům jako v žánru shoot 'em up. A když se některý mimozemšťan odváží přistát na zemi v dosahu vaší mocné dřevěné palice, je potřeba ho naučit, že za podobnou opovážlivost bude tvrdě pykat.

Aliens Go Home Run je zkrátka vtipně vypadající budgetovka s lidovou cenou 4 eura, takže pokud máte chuť zabránit zkáze světa jedním z nejoriginálnějších způsobů všech dob, zamiřte na Steam a zažijte neporovnatelný pocit z intergalaktického homerunu.

Tagy: baseball mimozemšťané arkáda 2D kreslená

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.