zavřít

For Honor dostává nové módy, čínské bojovníky a hezčí vizuál

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dát For Honor zdarma úplně všem zájemcům během letošní E3 se asi vyplatilo. Počty hráčů sice opět razantně padají, ale i tak u hry právě v této chvíli vysedává na 9 tisíc hráčů (v srpnu se maximální počet souběžně hrajících hráčů vyškrábal na krásných 216 tisíc na Steamu). Ubisoft dělá všem svým věrným radost velkým updatem, který přináší nové válečníky, módy a vizuální vylepšení. Za něco z toho si ale zaplatíte.

Do obsahu zdarma pro všechny patří vylepšená grafická stránka, konkrétně globální nasvícení, nebe, tone mapping a gradace barev. Doufejme, že takové omlazení po roce a půl na trhu bude dostatečné. Hezčí vizuál podporuje nový mód zvaný Breach, ve kterém čtyři hráči brání hrad před druhou, dobývající čtveřicí. Ke slovu se dostanou pasti na jedné straně a beranidlo na druhé.

Pokud se rozhodnete investovat do rozšíření Marching Fire, dostanete přístup k dalšímu, tentokrát PvE módu Arcade. Ten je určený pro jednoho nebo dva kooperující hráče, kteří budou postupně čelit těžším a těžším zkouškám. Ubisoft se chvástá, že tento mód nabízí nekonečnou znovuhratelnost.

Druhou a poslední položkou v placeném DLC je čtveřice nových bojovníků z Číny. Šao-lin je mnich bojující s tyčovou zbraní, Tchien-ti se pokryt brněním vrhá vpřed se zaobleným ostřím, Ťiang Ťün v boji používá naostřenou tyč kuan tao a zabiják Nu-sia se ohání dvěma meči s háky.

Tito čtyři jedinci spadají do nové frakce Wu Lin a majitelé DLC Marching Fire na ně mají dvoutýdenní exkluzivitu. Poté si je bude moct pořídit kdokoliv za 15 tisíc oceli. Oficiální zpráva neslibuje stejný přístup v případě arkádového módu, takže kooperace proti světu pravděpodobně zůstane výsadou placeného obsahu.

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.