Do For Honor přicházejí Číňané, startovní edice je na týden zdarma
zdroj: tisková zpráva

Do For Honor přicházejí Číňané, startovní edice je na týden zdarma

13. 6. 2018 18:30 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Samurajové, Vikingové, evropští rytíři. To byl až doteď základ multiplayerové šermířské bojovky For Honor, a i když Ubisoft postupně přidával další hrdiny, až dosud se nedostalo na celou novou frakci. Ovšem chystaný update Marching Fire, který přijde ještě letos, s sebou přinese Číňany se svou vlastní kampaní – a kromě nich i dobývání hradů a další novinky.

Čínští válečníci jsou čtyři. Je tu bojový mnich, chlapík s mečem, dýkami ozbrojená osobní strážkyně, a nakonec můj nejoblíbenější nováček – starý, bělavý generál. Od takového děduly byste čekali tak maximálně impotentní laškování s vnadnými ošetřovatelkami, ale to byste se spletli. Potkat ho na bojišti znamená potkat smrt.

Dorazí i nový mód jménem Breach. Utkají se v něm čtyři proti čtyřem válečníkům, jedni budou bránit hrad a ti druzí na něj útočit. Gameplay video můžete zhlédnout na konci článku.

zdroj: Archiv

Pro všechny, kdo do téhle středověké mlátičky ještě nenaskočili, si Ubisoft připravil speciální nabídku. Startovní edice, v níž dostanete přístup ke všem módům, mapám a šesti hrdinům, je do 18. června zdarma. Ostatní hrdiny si pak sice musíte odemknout, ale jako vstupní bod to není špatné.

Další edice hry jsou navíc na PC zlevněny o 75 procent, takže je ideální čas naskočit do ocelového mlýnku – i proto, že tvůrci konečně přidali dedikované servery, což by snad mělo definitivně vyřešit otravné problémy s připojením.

zdroj: Archiv

Nejnovější články