zavřít

Nový tréninkový mód For Honor cílí na amatéry i ostřílené profíky

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Napůl akce a napůl „bojovka“ For Honor nedávno rozjela druhý rok podpory a rozšíření, konečně přidala tolik potřebné dedikované servery a novým bezplatným updatem cílí jak na nováčky, tak veterány. Ubisoft totiž do hry přidal nový tréninkový mód. Ten je součástí páté sezóny a zcela nahrazuje předchozí systém tutoriálu.

Část nového tréninkového módu je určena pro absolutní nováčky a hráče, kteří si hru před rokem třeba jen na chvíli vyzkoušeli, zatímco druhá část cílí spíše na veterány. Ti si zde mohou nastavit spoustu možností, co hrdlo ráčí a ladit specifická komba k dokonalosti.

Tréninkový mód se skládá celkem ze čtyř částí: Training Media, Apprentice Trials, Warrior Trials a Training Arena.

Jak už název napovídá, v Training Media najdete v podstatě jen tutoriálová videa. Ta vás uvedou do základů hrdinů, jednotlivých herních módů a vůbec všech důležitých prvků hry. Nemusíte nic zkoušet, stačí jenom koukat a pamatovat si všechno podstatné.

V Apprentice Trials se už k hraní dostanete, byť nepůjde o nic pokročilého. Tato část tréninkového módu slouží především pro nováčky, kteří hru neumí ani ovládat a potřebují si nejprve osahat ovládání. Apprentice Trials vás tak provede naprostými základy soubojů a představí všechny hlavní mechaniky.

Ve Warrior Trials na vás už pak čeká trénink, při kterém se mohou zapotit i ti pokročilejší z vás. Hra vás tady postaví proti (počítačem řízeným) soupeřům a je na vás, abyste pilovali schopnosti, komba s různými hrdiny proti jiným různým hrdinům. Warrior Trials vás naučí také pokročilé techniky, mód Revenge, jak zvládnout souboje proti přesile apod.

For Honor

Finále tréninkového módu pak představuje Training Arena, kde máte zcela volné ruce. Jednoduše si v ní můžete zkoušet to, co zrovna potřebujete a přesně tak, jak to potřebujete – můžete si totiž nastavit libovolného protivníka, upravit i jeho chování a ladit tak například jedno konkrétní kombo proti jinému konkrétnímu útoku pořád dokola. Nebo pasivního soupeře a jen si na něm vybít vztek.

For Honor se tak novým tréninkovým móde posouvá zase o kus dál, a přitom nejde o jediný a ani zdaleka poslední update. Ubisoft oznámil podporu hry i na další měsíce a jakkoliv to zní jako ohrané reklamní klišé, je pravdou, že nikdy nebyl lepší čas dát For Honor šanci. Díky dedikovaným serverům je multiplayer konečně v pohodě použitelný a díky řadě updatů a patchů je hra mnohem robustnější než při svém spuštění v loňském únoru.

For Honor

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: UbiSoft

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.