zavřít

Do American Truck Simulator se chystá mapa Nového Mexika

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

SCS Software na svém blogu naznačili, kam se budete moci za volantem svého náklaďáku v American Truck Simulatoru vydat v budoucnosti. Za východními hranicemi Arizony se s novou mapovou expanzí, na níž se zrovna pracuje, otevře Nové Mexiko. Těšit se tak můžete na města jako Albaquerque či Santa Fe a samozřejmě některé lokální pamětihodnosti.

Nicméně na samotném blogu je taktéž zajímavé ohlédnutí studia za dosavadním růstem. Je to totiž rok od okamžiku, kdy vyšel American Truck Simulator a SCS Software tak může i trochu bilancovat. Tým na vývoji začal pracovat před několika roky, kdy měl pět členů. Momentálně na American Truck Simulatoru pracuje dvacítka lidí, a to v rámci interního týmu, tak vývojáři se smlouvou na plný úvazek.

Stále to ale prý nestačí, protože vývoj je neúprosný a hráči chtějí nové mapy, nová vozidla, nový obsah. Studio tak potřebuje růst a chce zdvojnásobit svou produktivitu, jak co se týká American Truck Simulatoru, tak i Euro Truck Simulatoru 2, což znamená najímání nových lidí. Už loni každý měsíc přibylo několik pracovníků a stejný růst plánuje i pro letošek, takže byste měli vidět nové updaty a nový obsah častěji, a to pro obě hry.

Tagy: simulace Závodní dlc česká hra dopravní simulator

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.