zavřít

Depresivní Darkest Dungeon se na jaře dočká DLC s nepříčetnými farmáři

PlayStation 4 Windows MAC VITA Linux

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Barva šílenství, neboli The Color of Madness, je další DLC pro výborné temné RPG Darkest Dungeon. Letos v létě jsme se dočkali přídavku The Crimson Court, který si u nás vysloužil osmičku stejně jako základní hra. Uvidíme, zda se historie bude opakovat. Tentokrát na vás ale nečekají monstra z hlubin nebo krvesajové. Hrozba totiž přišla z vesmíru.

Pokud vás hned napadli vetřelci, tak zrovna ti v hrůzném fantasy středověku nepřistáli. Co tu ale přistálo dosti nevybíravým způsobem, je kometa. Mimozemský kus kamene se usadil na Millerovo farmě a svou září oslepil všechny svědky.

Oslepení by až tak nevadilo, tedy hlavně širokému okolí. Jenže dopad komety měl ještě jeden neblahý účinek na farmáře, kteří jaksi přišli o svou lidskost a stali se hrozbou. Nyní se toulají poblíž zdevastovaného mlýna a krvavým způsobem šíří vliv zářné komety.

The Color of Madness nabídne nový typ questů, ve kterých je vaším úkolem přežít co nejvíce vln nepřátel. Kamarádům se pak pochlubíte s vaším číslem zabitých. Zbývá už jen zmínit novou řádku trinketů, které si pořídíte u obchodníka za třpytivé úlomky z komety.

DLC The Color of Madness by mělo vyjít někdy na jaře příštího roku a tvůrci ze studia Red Hook se při této příležitosti vyjádřili i na konto portování hry a jejích DLC na různé konzole. Darkest Dungeon by se měl spolu s dosud vydanými DLC objevit na Nintendo Switch na začátku příštího roku, zatímco DLC The Shieldbreaker už je k mání pro PS4 a PS Vita verze. Porty DLC pro iPad jsou ve fázi vývoje.

Darkest Dungeon: The Color of Madness

Tagy: strategie akční RPG tahová dungeon dungeon crawler

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.