zavřít

Další velké DLC zavede hráče Euro Truck Simulator 2 do Francie

Windows

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nedlouho po vydání American Truck Simulator tvůrci z pražského studia SCS Software připomínají komunitě, že nezapomínají ani na Euro Truck Simulator 2. Po DLC, které nabídlo možnost brázdit krásnou krajinu skandinávských zemí, připravují rozšíření, co do hry přidá kompletní Francii. Podrobností o „francouzském DLC“ je zatím sice poskrovnu, ale první obrázky už tvůrci vydali. Stejně jako základní informace.

Některé francouzské regiony už jsou součástí základní/dosavadní verze ETS2, ale SCS Software se rozhodli, že chtějí mít ve hře Francii kompletní. A protože Francie opravdu není malá země, vydají nový obsah ve formě DLC, který prezentují první obrázky. Jde však jenom o ukázku, která nenabízí pohled na finální vzhled hry. Třeba nové druhy stromů a keřů jsou dočasné náhrady – až DLC vyjde, budou vypadat jinak a lépe.

Vedle tvorby zbrusu nových oblastí Francie ale tvůrci upravují i francouzské lokace, které už ve hře jsou. Například jde o Paříž a okolí. Tyto lokace chtějí SCS Software graficky zcela předělat a nabídnout je, snad formou bezplatného updatu, majitelům původní hry.

Kolik bude Euro Truck Simulator 2: France DLC stát, kdy vyjde a další otázky zatím zůstávají bez odpovědi

Tagy: simulace

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.