zavřít

Další oznámenou hrou pro PlayStation 5 je Godfall: „looter-slasher“ od Gearboxu

Windows PlayStation 5

- Oznámení autor: Jiří Svák Komentáře: 0

PlayStation 5 už má na svém seznamu pár oznámených her: Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine nebo Gods and Monsters, které pro novou generaci konzolí potvrdil sám šéf Ubisoftu ve vyjádření pro investory. První hrou, která se k PlayStation 5 oficiálně hlásí ve svém traileru, je nicméně až nyní Godfall, akční „looter-slasher“ od Gearboxu.

Už podle novotvaru v označení žánru jde poznat, o čem asi tak Godfall bude. Půjde o akční titul z pohledu třetí osoby, kde hlavní náplní bude boj na blízko a sbírání lootu. Borderlands s mečíky a blyštivými zbrojemi? Koukněte se sami na první trailer.

Kromě honby za legendárními předměty má být pilířem hry dle hesla „vše je lepší s kamarády“ také co-op až ve třech lidech. To je ale asi tak vše, co o Godfallu víme, na další podrobnosti si budeme muset ještě počkat.

Hru vyvíjí kalifornské studio Counterplay Games pod patronátem Gearbox Publishing. Kaliforňané mají na kontě výbornou karetku / tahovou strategii Duelyst, jinak je jejich rejstřík prázdný. Tým je ale složen z vývojářů, kteří dříve údajně pracovali na God of War, Diablu 3, Destiny 2 a dalších velezvučných titulech herního průmyslu.

Hra běží na Unreal Engine 4 a má vyjít na PlayStation 5 a PC (Epic Games Store) někdy ve čtvrtém kvartále roku 2020. Tak se snad dílo povede a nová generace konzolí odstartuje se skvělým lineupem.

Tagy: akční third person looter-slasher

Zdroje: Gearbox

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.