zavřít

Sledujte živě vyhlášení her roku a oznámení novinek z The Game Awards

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco většina z nás bude tvrdě spát, jistě se najdou tací, kteří v půl třetí ráno nebudou mít co na práci. A pokud vás alespoň trochu zajímají hry a angličtina není vaším nepřítelem, můžete sledovat živě prestižní předávání cen The Game Awards, během kterého tradičně dochází k odhalení malých i velkých her pro nadcházející roky.

Geoff Keighley, pořadatel The Game Awards přislíbil odhalení 15 nových her. Zároveň letos rozjíždí doprovodný program The Game Festival, v jehož rámci dostanete na dva dny možnost vyzkoušet 13 demoverzí chystaných her (víc v samostatném článku).

Živý přenos The Game Awards odstartuje ve 2:30 našeho času na spoustě kanálu včetně YouTubeTwitchTwitterFacebookSteamMixerMLGCaffeine a dalších. Zítra očekávejte pořádnou nálož psaných informací na našem webu.

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.