zavřít

Adventura Trader of Stories vás vezme do tajemného lesa

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zdarma si na stránkách vývojářského dua bratrů Rudowských můžete zahrát první kapitolu jejich krásné adventury Trader of Stories. Díky HTML5 a možnosti exportovat a importovat uložené pozice si ji zahrajete jen v prohlížeči a pokud máte rádi netradiční příběhy a klasickou adventurní hratelnost, určitě si ji vyzkoušejte.

Dá se říci, že čím méně o příběhu víte, tím lépe. Dějištěm hry je les, v němž jsou stromy živé, respektive kromě stromu v něm žijí i doposud nezakořeněné stromy v podobě humanoidů. Vy se v roli hlavní hrdinky ocitáte tak trochu jako cizinec v cizím světě, který vás ale velmi ochotně přijme.

Příjemné je, že celé dějové zasazení není nijak dramaticky vyhrocené. V první kapitole se seznamujete se světem, jeho zákonitostmi a pokud někomu v rámci řešení klasických adventurních úkolů pomáháte, jde většinou o civilní, drobné záležitosti a ne nutně ohrožené celého lesa apod. Ve výsledku je Trader of Stories velmi příjemná a uklidňující, v čemž jí napomáhá i krásný vizuální styl. První kapitolu si můžete zahrát na těchto stránkách.

Tagy: fantasy adventura

Zdroje: IndieGames

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.