Máte námět či připomínku? Napište nám
Skvělé obrázky ze střílečky F.E.A.R.
zdroj: Archiv
Obrázky

Skvělé obrázky ze střílečky F.E.A.R.

16. 8. 2004 13:13 | autor: Redakce Games.cz |

Nedávno jsme vám přinesli nové informace o střílečce F.E.A.R., dnes k nim přidáváme ještě 11 čerstvých screenshotů, které vypadají opravdu skvěle.

Pokud byste chtěli vidět hru v pohybu, doporučujeme tuto kompletní E3 prezentaci (94 MB), která je sice již trochu starší, ale zrovna u F.E.A.R. to vůbec nevadí. Hra se totiž neobjeví dřív než v polovině příštího roku.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Protože na F.E.A.R. pracuje studio Monolith (série No One Lives Forever, Alien vs. Predator 2, TRON 2.0 atd.), sluší se znovu zmínit i o nedávno dohodnutém odkoupení této firmy společností Warner Bros. Interactive Entertainment, která je součástí mediálního kolosu Time Warner. Mezi oběma firmami existovaly již dříve těsné vazby, šéfem herní divize ve Warneru je totiž bývalý zakladatel Monolithu Jason Hall. Obě společnosti navíc v současnosti společně připravují MMORPG Matrix Online, jehož dokončení a finální spuštění se očekává již letos na podzim. Finanční podrobnosti akvizice nebyly oznámeny, sídlo Monolithu však i nadále zůstane v Kirklandu a nepočítá se ani s žádnými personálními změnami.

Monolith podle své šéfky Samanthy Ryanové pracuje v současnosti hned na čtyřech projektech. Kromě F.E.A.R a Matrix Online jsou tedy ve vývoji ještě další dvě dosud neohlášené hry. Díky spojení s Warnerem se studio dostane k licencím na mnohá témata, známá z filmů, ačkoliv hodlá i nádále tvořit také podle vlastních originálních námětů a rovněž spolupracovat i s dalšími vydavateli. V případě F.E.A.R. se tedy nic nemění a hru v roce 2005 vydá Vivendi.
zdroj: GameSpot, IGN

kate

Nejnovější články