zavřít

Říše ledu z Warcraft III: The Frozen Throne

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Koncem ledna se mohli všichni příznivci RTS radovat, Blizzard totiž oficiálně ohlásil vývoj datadisku WarCraft III: The Frozen Throne.

Jak jsme vás již informovali, jeho příběh bude situován do válkou prokletého Azerothu a bude se točit kolem zlého šamana Lich King Ner'zhula, uvězněného uvnitř ohromného ledovce. Samo sebou, že se mu takové místo ani trochu nelíbí a ačkoliv jsou jeho fyzické síly na nule, stále hledá způsob jak se z ledového vězení vysvobodit. Jeho někdejší moc zase nedá spát odpadlíkovi z řad nočních elfů jménem Ilidan a temnému rytíři Arthasovi, kteří se společně vydávají do Northrendu, aby zde legendou opředený ledovec našli a využili.


nové obrázkykompletní galerie

Vaše postava bude pocházet z jedné ze čtyřech ras (lidé, noční Elfové, Orkové, Nemrtví) a jejím úkolem bude samozřejmě zabránit pronikání zla do Azerothu. Žádnou novou rasu tvůrci přidat neplánují, objeví se snad pár nových jednotek, přičemž ty starší by měly být lehce znevýhodněny. Za lidskou rasu očekávejte nového hrdinu s tajemným názvem Blood Mage, který by měl disponovat i několika novými kouzly. Co se týče magických jednotek, lidem přibude tzv. Spell Breaker proti některým typům kouzel a Dragon Hawk, který vytváří mraky, znemožňující na půl minuty protivníkův útok (jakási ochranná mlha). Součástí datadisku bude též upravený editor a vylepšené multiplayerové volby přes Battle.net. Na Warcraft III: The Frozen Throne se můžeme těšit začátkem letošního léta.
zdroj: LoneGamers

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.