Rasy a třídy MMORPG World of Warcraft
zdroj: tisková zpráva

Rasy a třídy MMORPG World of Warcraft

27. 8. 2003 11:11 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

O chystaném MMORPG World of Warcraft od Blizzardu jste jistě už něco slyšeli, koneckonců jsme hře kdysi na Tiscali Games věnovali i obsáhlé preview.

V novém čísle Computer Gaming World, které má být v prodeji od 2.září, se dokonce objeví masivní desetistránkové preview, z něhož ty nejdůležitější informace už prosákly na internet. Ve World of Warcraft se proti sobě postaví dvě strany - Horde a Alliance. K dříve známým rasám (trpaslíci, orkové, lidé, noční elfové a tauren) se podle nových indicií na stranu Alliance přidají i gnome, za Horde pak nastoupí trollové a forsaken z rodu nemrtvých.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Co se týče herních tříd, najdete jich ve World of Warcraft celkem devět. K šestici existujících (druid, hunter, shaman, mage, warrior a warlock) přibude ještě rogue (tulák), priest (kněz) a paladin. Speciální třídou bude tzv. hero, kterým se vaše postava bude moci stát až po dosažení dané úrovně, která je v současnosti stanovena na 40. Veškeré další informace o hře, stejně jako podrobnosti o jednotlivých třídách, můžete najít ve slovenštině na specializované fanouškovské sajtě WorldOfWarcraft.sk.

kate

Nejnovější články