zavřít

První screeny z datadisku Tropico 4: Modern Times

Windows Xbox 360

- Obrázky autor: levis Komentáře: 0

Kalypso vydali pětici obrázků z datadisku Tropico 4: Modern Times, který vyjde v březnu pro PC...

Kalypso vydali pětici obrázků z datadisku Tropico 4: Modern Times, který vyjde v březnu pro PC a X360 za cenu 1200 MP. V přídavku se režim El Presidenta posune do moderních časů: začnete sice ještě za časů studené války, ale končit budete už v době, kdy na ostrově stojí moderní baráky, biofarmy či mrakodrapy. Stavět půjde i muzea nebo banky.

Občany si budete moci podrobit deseti novými vyhláškami, které lidem zamezí přístup k internetu, prakticky vytvoří policejní stát anebo z vás naopak udělají miláčka národa, když vyhlásíte tzv. Festival lásky. Anebo si raději postavíte vesmírnou lodi? To vše v rámci singleplayerové kampaně, sestávající se ze dvanácti nových scénářů.

Tagy: strategie budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.