zavřít

První obrázky z Age of Mythology: The Titans

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo snad předevčírem nenavštívil naše stránky, možná mu uniklo oznámení prvního přídavného datadisku k oblíbené real-time strategii Age of Mythology, od Ensemble Studios a Microsoftu.

K této zprávě byl připojen pouze jeden jediný a ještě spíše ilustrační obrázek. Nyní se však naše galerie rozrostla o čtyři nové screenshoty, které vám datadisk Age of Mythology: The Titans představí již lépe.


nové obrázkykompletní galerie

Podtitul The Titans získal přídavek proto, že s sebou přináší jednu novou kulturu - Atlanťany - vyznavače bohů Titánů jako jsou Atlas nebo Cronus. Ensemble Studios pro vás chystají jednu zcela novou kampaň o 12 kapitolách, během kterých budete moci dokonce vícekrát vyvolávat své velké bohy a také upgradovat své vlastní obyčejné lidské jednotky na hrdiny. Těch bude ve hře mimochodem 18 nových. Nových bude i tucet božských sil a přibude rovněž 10 mytologických kreatur. Age of Mythology: The Titans by se měl objevit letos na podzim a těšit se můžete také na nové volby v multiplayeru.
zdroj: homepage

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.