zavřít

První obrázek z Call of Duty 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není to bůhvíjak úžasná scenérie, která by vám okamžitě vyrazila dech.

zdroj: Archiv

Ani to není nic lákavého pro PCčkáře, jelikož se chystá pouze pro konzole. Ale důležité je, že jde o Call of Duty, válečnou FPS sérii, která má v současné době, po masivním úspěchu dvojky vloni na podzim, mnohem lepší zvuk a asi už i cennější brand než konkurenční Medal of Honor. První obrázek má pocházet přímo z enginu třetího dílu a zachycuje výbuch trosek domu poblíž vodního jezírka, což doprovázejí typické oblaky kouře (jako u dvojky) a také textury povrchu země v krapet nízkém rozlišení (viz pravý dolní roh), ale toho už si šlo všimnout v traileru.

zdroj: Archiv

Kdo by chtěl namítnout něco o možném fake neboli falešném původu, toho uzemní fakt, že Activision požádali některá média o odstranění tohoto nelegálně uniklého screenshotu, což potvrzuje jeho pravost. Více informací o Call of Duty 3 pro PS3/X360/Wii, než ty ze začátku května, zatím neznáme, nicméně alespoň tu máme vhodnou příležitost pro zmínku o vypuštění patche 1.2 (31 MB) speciálně určeného pro českou verzi Call of Duty 2 od Cenegy Czech.
zdroj: FN, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.