Prince of Persia: The Sands of Time
zdroj: Archiv

Prince of Persia: The Sands of Time

27. 6. 2003 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Protože třetí díl série Prince of Persia fanoušky spíše než nadchl, znechutil, vybrali si maníci z montrealského studia společnosti Ubisoft pro své nadcházející dílo s názvem Prince of Persia: The Sands of Time za svůj vzor právě ony úžasné první dvě hry, na jejichž úspěch by nyní rádi navázali.

Dnes již klasická postava neohroženého perského prince tedy znovu ožije ve 3D perspektivě a doufejme (vše tomu zatím nasvědčuje), že to bude o dost zdařilejší kousek než ten, kterým slavná série tak neslavně skončila. V naší galerii dnes můžete obdivovat několik nových ukázek, které vás na chvíli přenesou do kouzelného orientálního světa, jehož součástí se budete moci stát snad ještě letos na podzim.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Těšit se na tento titul mohou všichni, kdo vlastní PC, Xbox, GameCube nebo PS2. Prince of Persia: The Sands of Time má prý být precizní směsí příběhu, hratelnosti, animací a vizuální kompozice. Přitažlivost hlavního hrdiny tvůrci vidí zejména v tom, že je to také jen člověk, i když disponuje některými fyzickými schopnostmi, o jakých by si průměrný člověk mohl nechat jenom zdát. Prince je spíše něco jako profesionální atlet a podle toho bude i vypadat. Své schopnosti bude moci ve jménu neobyčejných okolností, do kterých se v rámci příběhu dostane, hojně využívat. Bude moci běhat po stěnách, skákat z tyče na tyč, přehupovat se z lana na lano, lézt po sloupech, apod. Zároveň se bude muset vyvarovat nastraženým pastem a bojovat s různými netvory. K dispozici bude mít i magickou dýku, s jejíž pomocí si bude moci pohrávat s časem.
zdroj: GameSpot, PR

korgull

Nejnovější články