zavřít

Nové obrázky z Deux Ex: Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Obrázky autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Mezi nejočekávanější hry příštího roku bezesporu patří třetí díl v sérii Deus Ex s podtitulem Human Revolution, který poukazuje na fakt, že tentokrát se podíváme před éru vzestupu agenta JC Dentona. Píše se rok 2027, lidská augmentace je teprve v plenkách a místo jemné nanotechnologie zde má prostor hrubá technika roubovaná na lidské tělo – přesně jako jsou mechanické paže Adama Jensena, hrdiny třetího dílu.

Lidstvo ale není na tyto změny (jako ostatně na žádné) připraveno a výsledkem je vlna xenofobie a technofobie zaměřené proti nově augmentovaným jedincům. Třetí Deux Ex bude snad ještě více než předchůdci vyznávat styl hard cyberpunku a nové screeny tomu nasvědčují. Korporátní design se snoubí s dystopickou smogovou vizí, která jak by utekla z Blade Runnera a přetechnizovanost leží vedle stále špinavých ulic a kontejnerů. K tomu na nás čeká hned pět světových metropolí a pořádná dávka filosofování o podstatě lidství.

Deus Ex: Human Revolution vyjde na PC, X360 a PS3, datum je zatím ohlášeno na příští rok, čili 2011.

Tagy: akční RPG playstation

Zdroje: GamersMint

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.