zavřít

Nové obrázky z Age of Mythology

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že je vydání Age of Mythology odloženo (info) na září 2002, asi nepotěšilo žádného fanouška dobrých real-time strategií.

zdroj: Archiv

Hojivou náplastí ať se stane aspoň 7 nových obrázků, které dnes obohatily naši galerii. Datum vydání bylo posunuto ze zcela praktických důvodů, tvůrci by rádi vydali dílo kompletní a single-player kampaň jim bohužel zabere více času, než se původně předpokládalo. Nicméně by k žádnému dalšímu opoždění již dojít nemělo, protože se hrou zabývá už téměř celý vývojový tým (nepatrný zbytek týmu pracuje na zatím neznámém titulu).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Narozdíl od slavného Age of Empires, ke kterému je připravovaná strategie Age of Mythology často přirovnávána, Ensemble Studios svou novou 3D RTS vybaví několika novými vlastnostmi, se kterými jste se v AoE určitě nesetkali. Především půjde o oživení prostředí, hýbat se prostě bude kde co a dalo by se říct, že postavičky uvidíte doslova dýchat.
zdroj: GameStar&homepage zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.