Gears of War screenshoty poprvé s HUDem
zdroj: tisková zpráva

Gears of War screenshoty poprvé s HUDem

3. 9. 2006 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Zpříjemnit vám usednutí do lavic a také kompenzovat zklamání, že Gears of War absentovalo v hratelné podobě na Games Convention, se při neděli rozhodl Epic velkou sadou hi-res ukázek ze singleplayeru i multiplayeru této futuristické third-person akce primárně pro X360.

Asi se o nich bude hodně diskutovat, protože se jedná o vůbec první screenshoty v pravém slova smyslu, včetně viditelného HUDu v pravém horním rohu obrazovky. Všimněte si motion-blur rozmazání hlavní postavy, systému upozornění na směr střelby nepřítele (ala CoD2) či rozbití virtuální hlavy designéra CliffyhoB po headshotu sniperkou, což někdo převedl do animovaného gifu (873 KB) se seřazením momentů z hraní přesně tak, jak šly za sebou.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Gears of War se po vydání 12. listopadu (USA), resp. 17. listopadu (EU) stane středem zájmu, protože je bezkonkurenčně nejatraktivnější konzolovou hrou předvánoční sezony, u níž tvůrci sebevědomě odhadují počet prodaných kusů mezi 6-8 miliony (navzdory vysoké ceně - 60 USD za normální verzi, 70 za sběratelskou). Mohou si to dovolit jednak díky Microsoftu za zády, druhak tím, že půjde o premiérový titul na trhu poháněný Unreal enginem 3.0 aneb taková předzvěst toho, co se po grafické stránce stane standardem v příštích letech. Tuto nadupanou technologii už licencoval skoro každý velký vydavatel a během nadcházející generace má být využitý asi ve stovce her (přesedlalo na něj i Medal of Honor: Airborne od EA), alespoň to tak odhaduje Mark Rein z Epicu, který je v této věci osobou nejpovolanější. O eventuální PC verzi Gears of War poslední dobou nezaznělo nic nového, ale o jejím pozdějším vzniku (nejdříve koncem 2007 nebo spíš 2008; obdoba modelu s Halo 1/2) asi nikdo nepochybuje. Jak se vám obrázky líbí?
zdroj: Xboxyde

jd

Nejnovější články