zdroj: Spokko

Zaklínač dostane vlastní procházkovou mobilní hru The Witcher: Monster Slayer

26. 8. 2020 18:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Studio Spokko patří pod CD Projekt už poměrně dlouhou dobu a obdobně dlouho pracovalo na vlastním utajeném mobilním projektu. Ten byl dnes představen pod názvem The Witcher: Monster Slayer a nepůjde o nic jiného než o free-to-play titul na mapě augmentovaného reálného světa.

Příběhově se odehrává před začátkem herní zaklínačské trilogie. Vy sami se s mobilním telefonem v ruce stanete elitními lovci monster, která budete stopovat, studovat a samozřejmě s nimi pak i bojovat. Podobně jako v Pokémon Go, které žánr polohových her založilo, ovlivňuje výskyt monster třeba denní doba nebo počasí.

V tomto případě ale bude klíčová také příprava na střet s nimi. Stejně jako v počítačovém a konzolovém RPG si musíte vařit lektvary a oleje, vyrábět bomby a návnady či trénovat znamení a boj s mečem, abyste nad příšerami vyzráli.

A jelikož správného Zaklínače dělá příběh, i na něj dojde. Úkoly se dle slov vývojářů ze Spokko inspirovaly v ostatních hrách série a ukážou vám, jaké to je, být opravdovým zabijákem monster.

The Witcher: Monster Slayer dorazí na iOS a Android. Datum vydání by podle tvůrců mělo být odhaleno ještě v letošním roce, zpříjemnit si procházky po okolí lovem potvor si tak zřejmě budete moct někdy příští rok.

Nejnovější články