Warhorse vydalo oficiální modderské nástroje pro Kingdom Come
zdroj: Archiv

Warhorse vydalo oficiální modderské nástroje pro Kingdom Come

30. 10. 2019 10:32 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Pro Kingdom Come: Deliverance již existuje řada modů, které vám dokáží zpříjemnit hraní. S jejich pomocí můžete například obejít přísný systém ukládání, usnadnit si páčení zámků, přidat zaměřovač u luku a další. Ale až v následujících dnech, týdnech a měsících můžete očekávat větší nálož uživatelského obsahu, protože studio Warhorse uvolnilo spoustu oficiálních modderských nástrojů.

Balíček nástrojů najdete na webu Nexusmods. S jeho pomocí si můžete pohrát například s denními rutinami nehráčských postav, upravit schopnosti a statistiky Jindry, a co je možná vůbec nejzajímavější, vytvořit úplně nové questy s větvenými dialogy. Když už nevzniknou žádná oficiální DLC, snad se o ně postará komunita.

Zároveň můžete nahlédnout do CryEnginu, který si ve Warhorse upravili na míru Kingdome Come: Deliverance. A aby toho stále nebylo málo, jsou vám k dispozici i vývojová data hry, abyste třeba snáz porozuměli některým systémům. A nechybí ani obsáhlá dokumentace a návody ke všem možným nástrojům, aby se i nováčci mohli pustit do vlastních projektů ve středověkém Česku.

Vše je na jednom místě, zdarma, zde. Tak jaký mod byste uvítali jako první?

zdroj: Archiv

Nejnovější články