Warhammer 40,000: Darktide od tvůrců Vermintide si letos nezahrajeme
zdroj: Fatshark

Warhammer 40,000: Darktide od tvůrců Vermintide si letos nezahrajeme

17. 7. 2021 11:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Ještě letos jsme se ve čtyřčlenné kooperaci měli vrhnout do bitevní vřavy Warhammeru 40,000: Darktide, sci-fi sourozence výtečného Warhammeru: Vermintide 2. Ale vývojáři ze studia Fastshark byli jako tolik jiných zasažení situací kolem pandemie a nezbylo jim nic jiného než hru odložit.

Warhammer 40,000: Darktide si proto nezahrajeme dříve než na jaře příštího roku a stále platí, že se s hrou počítá pouze na počítačích a Xboxu Series X a S. Tvůrci dokonce specifikovali, jak přesně naloží s dodatečným časem potřebným k dokončení a dodání titulu do nedočkavých hráčských rukou.

„Máme v plánu využít čas navíc jak k vylepšení kvality produktu připravovaného pro vydání, tak k rozšíření systémů, které Darktide budou podporovat v následujících letech,“ stojí ve vyjádření na Twitteru. Podobné hry často stojí na dlouhodobé podpoře, takže je jedině dobře, že si tvůrci dávají záležet na tom, aby vše fungovalo i mnoho let po vydání.

Za zhruba 150 vývojářů ze stockholmských kanceláří studia Fastshark vám za vaši trpělivost děkuje sám šéf a spoluzakladatel studia Martin Wahlund. Všichni určitě držíme palce, ať se jim Warhammer 40,000: Darktide podaří dotáhnout zdárně do konce, no ne? A naši kluci Aleš Smutný a Honza Slavík mají prostě smůlu, jelikož si navzdory své touze tuhle hru letos rozhodně nezahrají...

Nejnovější články