Vybraní šťastlivci si zahrají Battlefield 2042 už příští týden
zdroj: Foto: Electronic Arts

Vybraní šťastlivci si zahrají Battlefield 2042 už příští týden

4. 8. 2021 10:22 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Futuristický Battlefield 2042 sice vyjde až 22. října, ale vybraní hráči z programu EA Playtesting si ho vyzkouší už příští týden v rámci uzavřeného beta testování. Do programu se můžete hlásit zde, ale berte na vědomí, že vám nikdo nedává záruku, že zrovna na vás vyjde řada. EA upozorňuje, že do nadcházejícího testu pozve jen malé množství uchazečů.

Pokud se těšíte, že nás po testu čeká záplava nových videí z hraní, pak svá očekávání kroťte. „Tento technický test se zaměří na sběr informací o základní herní smyčce, technickém stavu hry a její stabilitě. Test proběhne v uzavřeném prostředí a pod striktním embargem,“ stojí ve zprávě rozesílané společností EA. Jinými slovy: O tom, co hráči zažijí, nesmějí ani ceknout.

Uzavřené testování bude probíhat ve dnech od 12. do 16. srpna během předepsaného tříhodinového okna. Hrát se bude na počítačích, PlayStationu 5 a Xboxu Series X|S, což by mohlo znamenat, že se bude testovat i cross-platformní hraní. Původně měl totiž test proběhnout již v červenci, ale byl odložen právě kvůli možnosti později otestovat hraní napříč platformami.

Battlefield 2042 vyjde 22. října na zmíněných platformách, ale i na staré generaci PlayStationu 4 a Xboxu One. Vlastní hru doprovodí v ní zabudovaná platforma Portal, která vám umožní tvořit multiplayerové scénáře s použitím prvků ze starších dílů série, o čemž se víc dočtete zde.

Nejnovější články