V on-rail střílečce Omnibion War válčíte za mír v těle transformera
zdroj: tisková zpráva

V on-rail střílečce Omnibion War válčíte za mír v těle transformera

22. 5. 2018 11:31 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Žánr takzvaných „on-rail stříleček“ dnes už rozhodně není příliš rozšířený. Přitom v předaleké minulosti šlo o hodně vyhledávané hry, které z absence plynového pedálu udělaly zajímavý mechanismus. Na hráči tak bylo pouze uhýbání projektilům a sestřelování všeho, co vypadalo alespoň trochu nepřátelsky. Čas od času se najde nová hra spadajícího do tohoto žánru, ale málokdy se mluví o úspěchu. Snad bude Omnibion War od malého studia Crazy Bullet jiná. Už jen proto, že vás nutí využívat všemožné transformace ze stíhačky do bitevního mecha apod.

Omnibion War váš stroj protáhne hlubokým vesmírem, skrze stanice, i nad povrchy planet zalitých lávou. Všude čelíte snad nikdy nekončící akci, když se na vás ze všech stran, tedy, vlastně jen zepředu, valí početné zástupy terorizujících Hellhoundů, kteří se snaží zmocnit mocného prastarého zařízení Omnibion. Ani nechtějte vědět, jakým účelům tento stroj poslouží v nesprávných rukách.

Jedinou nadějí pro zbytky z koalice spojených kolonií jste vy a vaše A.A.V.G. (Automatická Artilerie s Variabilní Geometrií). Vozidlo, které se zprvu tváří jako vcelku normální stíhačka, se v mžiku oka dokáže přeměnit na létajícího bojového mecha. Obě varianty mají svůj způsob využití v boji a je jen na vás, po jaké vdaný moment sáhnete.

zdroj: Archiv

Omnibion War je tažena příběhem, nabízí tisíce nepřátel včetně hlavních bossů, pošle vás do různých misí s úkoly typu znič, zachraň a ubraň, postupně vám odemkne nové zbraně, upgrady a speciální útoky a v neposlední řadě se nebude vždy držet pro žánr ikonických kolejí, ale občas vám dá svobodu pohybu. Hra zatím nemá ani přibližné datum vydání, ale na Steamu slibuje „již brzy“.

Nejnovější články