V odloženém DLC pro Marvel’s Avengers se představí Kate Bishop i nový záporák

20. 11. 2020 10:04 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Rozšíření pro Marvel’s Avengers mělo původně vyjít už v říjnu, dočkalo se ale skoro dvouměsíčního odkladu, kdy se studio Crystal Dynamics spíše snažilo spravit základní hru a přilákat k ní nějakou stabilní hráčskou základnu. Novou členku tak tým Avengers získá až 8. prosince.

Kde je nová hrdinka, nemůže chybět nový záporák. V DLC s názvem Taking AIM se objeví Super Adaptoid, kterého stvořila právě organizace AIM z nestabilních molekul, které kopírují všechno, s čím přijdou do kontaktu. V podstatě tak budete soupeřit s někým, kdo se po vás dost intenzivně opičí. Nemůže si pomoct!

Kate Bishop je pak dívčí variantou Hawkeye, obratnou gymnastkou a lukostřelkyní. Ta se po zmizení svého mentora, tedy původního Hawkeye Clinta Bartona, vydá prozkoumat tajemství riftů pohlcujících čas, no a než se naděje, odhalí zlotřilý plán organizace AIM a opět spolupracuje s Avengery.

 

Těžko říct, jestli Kate někoho přesvědčí, aby dal Marvel’s Avengers ještě šanci. Její schopnosti vypadají s kombinací luku, katany a teleportace dost zábavně. Taking AIM je každopádně prvním z plánovaných dvou dílů příběhů věnovaných Hawkeyeům – druhá polovina s názvem Operation Hawkeye: Future Imperfect se zaměří právě na Clinta Bartona. Vyjít by měla příští rok.

Jak nedávno informoval Patrik, Avengers si na sebe nezvládli vydělat. Očekávání Square Enixu prodeje naplnily jen zhruba z 60 % a kupříkladu na Steamu je teď hraje zhruba deseti lidí co v září.

Tenhle boj sice s dlouhodobou podporou a plánovaným příchodem na nové konzole ještě není tak docela ztracený, ale nevypadá ani příliš optimisticky.

Nejnovější články