V letním suchu přijde vhod osvěžující humor vesmírné akce Rebel Galaxy Outlaw
zdroj: Archiv

V letním suchu přijde vhod osvěžující humor vesmírné akce Rebel Galaxy Outlaw

19. 7. 2019 9:04 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Červenec a srpen jsou nejhorší měsíce na nová herní oznámení (čestnou výjimkou je samozřejmě Gamescom) a vyloženě vydané hry aby člověk pohledal. Na druhou stranu je to příležitost pro menší projekty, které nepotřebují pozornost milionů hráčů jako AAA tituly, ale stačí jim mezi nimi nezapadnout. Léto je pro takto smýšlející vývojáře ideální příležitostí vyniknout. Za pár dní ji využije například vesmírná akce Rebel Galaxy Outlaw.

Rebel Galaxy Outlaw naváže na čtyři roky starý titul Rebel Galaxy, i když po příběhové stránce půjde vlastně o prequel. Ujmete se role slečny Juno Markev, která dávno opustila pašerácký život, usadila se a žila jako každý jiný spořádaný občan. Než ji nenadále události vtáhly zpátky mezi vyvrhely, připravily o vyšperkovanou loď a nechaly zadluženou.

Naštěstí se mohla spolehnout na staré kontakty, takže jí kamarád a majitel kasina poskytl zrezlý křáp, dal pár rad do života a vypustil do vesmíru. V tuto chvíli se sami soukáte do kokpitu a vydáváte se napříč vesmírem vydělávat peníze pomocí nejrůznějších zakázek.

zdroj: Archiv

Rebel Galaxy Outlaw sleduje příběhovou kampaň, která vás ale pustí do spousty vedlejších uliček, abyste si přišli k ještě lepším penězům, za ty pořídili nové zbraně a vybavení pro vaši loď, natřeli ji novým lakem a vyrazili zpět do víru explozivních soubojů.

Svět Rebel Galaxy Outlaw je velice humorný a také se dobře poslouchá. V rádiu na vás čeká sedm stanic, které dohromady přehrají 21 hodin muziky. Zároveň si do hry můžete dát vlastní hudbu. A kromě akčních pasáží si můžete klidně odpočinout na stanici, zahrát si kulečník, arkádové hry, vyzkoušet výherní automaty nebo vsadit pár kreditů na pokerové kostky.

zdroj: Archiv

Ale hlavní slovo si stejně uzmou akční souboje, které nevypadají vůbec špatně. Autoři navíc myslí na obě strany obecenstva – na úplné nováčky, kteří se dočkají zjednodušeného ovládání, i na veterány, kteří zde naleznou výzvu. Zní to jako dobrá letní chuťovka, když se zrovna nechystáte na dovolenou bez počítače.

Rebel Galaxy Outlaw vyjde už 13. srpna na PC exkluzivně v Epic Games Storu a na PlayStationu 4 a Switchi o pár měsíců později. Do dalších obchodů s počítačovými hrami se dostane až za rok.

Nejnovější články